Wednesday, March 28, 2012

"Nastolatki Angels" rozpuszcza się


Zjawisko "Nastolatki Anioły" pochodzi od udanego cyklu produkowanego przez Cris Morena Group "Prawie aniołami". Stamtąd zyskał sławę Eugenii Suarez, Mariana Esposito, Gaston Dalmau, Nicolas Riera, Pedro Juan i Rocio Lanzani joves Igarzábal wśród innych aktorów.

Początkowo tworzone przez Lali, Nico, Peter, Kevin i Eugene, po tym jak ustalić, że powinien on wysiąść i pierwszy wziąć inną ścieżkę Rochi jego miejsce jest również bohaterem cyklu młodzieży.

Po czterech udanych sezonach na Telefe ekranu program był krajowy i międzynarodowy sukces dobiegła końca i dopiero zespół, który kontynuował prezentacji w naszym kraju i na całym świecie.

Tymczasem smutna śmierć Romina Yan zawarta z mentorem tego wielkiego sukcesu i aż "Tiny", "Rincón de luz", "Soul Pirate" postanowił wycofać się z jego produkcji i radzić sobie z jednym sto procent opieką swoich wnuków przetwarzane podczas żałoby po nagłej śmierci swojej córki, utalentowana aktorka, która była częścią kilku swoich przebojów.

Młodzież i dorosłych "Angels nastolatki" obniży kurtynę w połowie roku i będzie pożegnać się z widownią z dwoma Grand Rex, które zapewniają 16 i 17 czerwca pod hasłem "Niższe kurtynę" jako hymn.

Sposób aniołów

Mariana "Lali" Esposito postanowił stawić czoła nowym wyzwaniom. Ten rok będzie należeć do obsady "The Crucible", spektakl, z którym już się rozpoczęła i spróbować robić filmy z Mariano Martinez i Agustina Lecouna w "Walka mojego życia." Po kilku latach romansu z jego zagra Peter Lanzani, Lali jest partnerem Benjamina Amadeo młody aktor, który również był kiedyś jego współ-gwiazdą.

Ze swojej strony, Juan Pedro "Peter" Lanzani, odtworzyć niczego wnuka mniej ani więcej niż Mirtha Legrand, co będzie powrót diva na małym ekranie. Peter już nagrania dla poważnych "Właściciel" będą widoczne na Telefe ekranu. W okolicy jestem, nie galancito wrócił do datowania po wycięciu z Lali i cieszyć się bycie singlem, który zawierał dzikie wakacje z przyjaciółmi w Brazylii.

Eugenia "Chiny" Suarez był pierwszym, który zostanie usunięty z zespołu i podpisał kontrakt z Pol-Ka, gdzie zaczął pracować w 2011 roku na pasku "tylko" z bohaterem Sofii samo jak sezon zostało zrobione Mar del Plata teatr i ten rok jest znowu na ekranie trzynastu. Piękna aktorka miała romans z którego Nicolas Riera wyciąć być w relacji z Nacho Viale, wnuka Mirtha Legrand. Romans zakończył się na początku tego roku po blondynka być napiętnowany jako trzecia w rywalizacji w skandalicznej separacji i Eugenii Tobal Cabre Mikołaja. Chociaż Chiny zaprzeczył domniemanego romans z plotek aktor stają się coraz silniejsze.

Podczas gdy Nicholas "Tacho" Riera udział w kilku programach sława przyszła, kiedy został zatrudniony przez Cris. Po aferze z Chinami, aktor i brzucha loki zaznaczone rubiso udało się podbić serca hamowania brunetki, Silvina Escudero. Afera umieścił go w najchętniej oglądanych stacji telewizyjnych w Argentynie, "Taniec z gwiazdami", gdzie Tacho wykazały, że oprócz tego, że "prettyboy" jest dobrym tancerzem. Dzisiaj Nico, jest genialny w "słodkiej miłości" sukcesu Telefe z powieści z charakterem Luke Pedroso złodzieja, który zakochuje się w bogatej dziewczynie, która dzieje się Rocío iść Igarzábal nastolatka i jego były partner, z którym jest powiązany romantycznie dzisiaj co jej związek z Escudero jest na linie.

Rocío "Rochi" Igarzábal rozpoczął karierę aktorską w 2008 roku w "Prawie Aniołów", a dziś jest jedna z sióstr Bandi w "Sweet Love". Jej piękno i twarz "anielski" jest również znany z tego, co jest zatrudniony jako model reklamy. Rochi dołączył do grupy w 2011 r. TeenAngels do nagłego wyjazdu Eugenii Suarez. 22 lat stara aktorka spotyka się Dominika, mechanik, który był jej chłopak od wielu lat i zjednoczona ponownie, chociaż pogłoski o możliwym zbliżenia z tachografów mediów podróży.

Gaston Dalmau, "Rama" dla fanów zdecydował się na inną ścieżkę niż ich rówieśnicy, przynajmniej na chwilę. W najbliższych dniach, aktor i piosenkarz pojedzie do Nowego Jorku, gdzie mieszkał przez jakiś czas jako doskonali swój angielski i wykonywać różne intensywnie działające i śpiewa. Rama już w czerwcu na pożegnanie zespołu i od tego czasu ma ważne propozycje dotyczące filmu i telewizji. Bardzo ostrożnym z jej życia prywatnego, Gaston trzymane z dala od skandali i tylko wiem, że do czasu jego serce nie ma właściciela.

No comments :