Wednesday, March 28, 2012

"בני נוער המלאכים" נמסתופעת "נוער המלאכים" הגיע מחזור מוצלח המיוצר על ידי כריס מורנה גרופ "כמעט מלאכים". משם הוא הזניקה לתהילה אוגניה סוארז, מריאנה אספוסיטו, גסטון Dalmau, ניקולס ריירה, פדרו חואן Rocio Lanzani joves Igarzábal בקרב שחקנים אחרים.

נוצר בתחילה על ידי Lali, ניקו, פיטר, קווין ויוג'ין לאחר שזה לקבוע שהוא היה אמור לרדת ולהיות הראשונה לקבל בדרך אחרת Rochi מקומו היה גם הגיבור של מחזור הנוער.

אחרי ארבע עונות מוצלחות על המסך Telefe התוכנית זכתה להצלחה בארץ ובעולם הגיע לסיומו ורק הלהקה המשיכה עם מצגות בארצנו ובעולם.

בינתיים, מותו העגום של רומינה יאן סיכם עם המורה הרוחני של ההצלחה הגדולה כמה שרק "זעיר", "רינקון דה לוז", החליט "הנשמה פיראטים" לפרוש מייצור שלו ולהתמודד עם מאה אחוז של טיפול של נכדיהם מעובד בזמן האבל על מותו הפתאומי של בתו, השחקנית המוכשרת שהיה חלק כמה להיטים שלו.

עם בני נוער גדל "מלאכים נוער" תפחית את המסך על אמצע שנה יהיה להיפרד מהקהל שלו עם 2 גרנד רקס, המספקים 16 ו -17 ביוני עם הנושא "הורד את המסך", כמו ההמנון.

דרך מלאכים

מריאנה "Lali" אספוזיטו החליט להתמודד עם אתגרים חדשים. השנה יהיה חלק מצוות השחקנים של "ציד המכשפות", מחזה שבו כבר החלה לנסות לעשות סרטים עם מריאנו מרטינז אגוסטינה Lecouna ב "הקרב של חיי". לאחר כמה שנים של רומן עם שיתוף כוכב שלו פיטר Lanzani, Lali הוא שותף עם בנימין אמדאו שחקן צעיר, שגם הוא היה אמור להיות ושותפו כוכבים.

מצדו, חואן פדרו "פיטר" Lanzani, לשחק לא נכדו פחות ולא יותר Mirtha לגראן במה יהיה שובו של הדיווה אל המסך הקטן. פיטר כבר להקליט את "בעל" קשה יהיה לראות על המסך Telefe. באזור שאני, galancito לא חזר אל היכרויות לאחר חיתוך עם Lali וליהנות רווקות שכללה חופשה בטבע עם חברים בברזיל.

יבגניה "סין" סוארז היה הראשון ירד מ הלהקה וחתם עם Pol-Ka שם הוא החל לעבוד בשנת 2011 על רצועת "רק" עם הגיבור של סופיה כמו העונה נעשה מאר דל פלאטה תיאטרון והשנה הוא שוב על המסך שלוש עשרה. השחקנית היפה היה רומן עם ניקולס ריירה לחתוך מהם להיות במערכת יחסים עם נאצ ויאלה, נכדו של Mirtha לגראן. הרומן הסתיים מוקדם יותר השנה לאחר הבלונדינית להיות ממותגים כמו 3 ב הטענה בהפרדה שערורייתית אוגניה Cabre Tobal ניקולא. אמנם, סין הכחיש שמועות הרומן כביכול עם השחקן מתחזקים.

בעוד ניקולס "Tacho" ריירה השתתף במספר תוכניות התהילה הגיע כאשר גויס קריס. לאחר הרומן שלו עם סין, שחקן תלתלים הבטן מסומנים rubiso הצליח לכבוש את לב לעצור ברונטית, סילבינה Escudero. פרשת אותו בתחנות טלוויזיה הנצפה ביותר בארגנטינה, "רוקדים עם כוכבים" שבו Tacho הראו כי מלבד היותו "בחור יפה" הוא רקדן טוב. היום ניקו, הוא מבריק "Sweet Love" Telefe ההצלחה של הרומן עם דמותו של לוק Pedroso גנב שנופל על בחורה עשירה שהוא במקרה Rocio ללכת העשרה Igarzábal ואת שותפו לשעבר שעמם היא קשורה רומנטי היום מה מערכת היחסים שלה עם Escudero על חבל דק.

Rocio "Rochi" Igarzábal החלה קריירת המשחק שלה בשנת 2008 ב "כמעט מלאכים", וכיום היא אחת האחיות באנדי ב "אהבה מתוקה". היופי שלה והפנים "מלאכית" הוא גם ראוי לציון, על מה הוא שכר את מודל הפרסום. Rochi הצטרף לקבוצה בשנת 2011 TeenAngels היציאה הפתאומית של יבגניה סוארז. שחקנית בת 22 שנה היא היכרויות דומיניק, מכונאי שהיה החבר שלה במשך שנים רבות התאחדו שוב, עם זאת, שמועות על פיוס אפשרי עם התקשורת Tacho נסיעות.

גסטון Dalmau, "ראמה" עבור האוהדים החליטו על מסלול שונה מאשר בני גילם, לפחות לזמן מה. בימים הקרובים, השחקן והזמר יהיה לנסוע לניו יורק, שם התגורר במשך זמן מה כמו שלמות האנגלית שלו ולבצע משחק אינטנסיבי שונים לשיר. ראמה בחזרה יוני על הפרידה של הלהקה ומאז יש הצעות חשובות על הסרט תחנות טלוויזיה. זהיר מאוד של חייה הפרטיים, כל הזמן גסטון מן השערוריות ורק יודע שעד לבו אין בעל

No comments :